Miłość Tantryczna

Miłość Tantryczna czyli naturalny sposób na problemy z seksem

Szukasz sposobu na problemy z seksem? Często zwykłe problemy można rozwiązać w bardzo prosty sposób. Bez korzystania z zabiegów medycznych, leków czy drogich wizyt w specjalistycznych poradniach. Nasze ciała mają możliwości, o których często zapominamy – jedną z nich jest umiejętność samoleczenia. Nie chodzi tylko o samoistnie gojące się rany, system odpornościowy pomagający nam w przeziębieniach i grypach, czy zabijaniu wirusów oraz innych drobnoustrojów. Mamy wspaniałe organizmy i często o tym zapominamy.

W takim razie czym jest miłość tantryczna i ogólnie tantra? Póki co zdradzę tylko, że są to naturalne metody, sposoby i ćwiczenia, dzięki którym można mieć pełną kontrolę nad swoim ciałem i życiem seksualnym.

Jeśli masz jeden z poniższych problemów z seksem to dzięki temu artykułowi poznasz sposób jak się go pozbyć:

  • krótki stosunek z partnerem, który wynika z przedwczesnego wytrysku
  • brak energii i chęci do współżycia
  • ciągłe zmęczenie, brak podniecenia seksualnego
  • częste bóle głowy, migreny
  • uczucie, że jesteś nieatrakcyjną osobą
  • brak pewności siebie w łóżku i w życiu codziennym
  • ciągły stres i brak wspaniałego uczucia relaksu, oraz wewnętrznego spokoju

Jeśli posiadasz choćby jeden problem z tej listy to czytaj dalej. Źródłem problemu mogą być zaburzenia energii seksualnej, pod warunkiem, że nie masz żadnej choroby i jesteś zdrową osobą z medycznego punktu widzenia. Mogę Ci zagwarantować, że stosując proste ćwiczenia i techniki tantryczne możesz nie tylko rozwiązać swoje problemy z seksem, ale przede wszystkim wejść na wyższy poziom świadomości. Sam tego doświadczyłem, dlatego przyjemnością będzie dla mnie fakt, że mogę się z Tobą podzielić teraz całą wiedzą.

Mało osób zdaje sobie w ogóle sprawę, że istnieją niekonwencjonalne sposoby i nie trzeba wydawać setek tysięcy złotych, aby poradzić sobie z najprostszymi problemami. W większości są to zwykłe naturalne ćwiczenia, wzmacnianie mięśni i zestaw odpowiednich przekonań.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że absolutnie każdy jest w stanie to zrobić. To nie jest żadna wiedza, dla profesjonalistów, choć przez wieki była ukrywana i w dzisiejszych czasach ciągle tak jest.

Odejdźmy jednak od tych tematów ezoterycznych i skupmy się na konkretach. Przeanalizujmy po kolei problemy i zobaczmy jak można je rozwiązać. Zastanowimy się również nad korzyściami wynikającymi z zastosowania opisanych tutaj technik.

Pierwszym z omawianych problemów z seksem jest przedwczesny wytrysk.

Aby skutecznie poradzić sobie z tym problemem wystarczy wzmocnić mięśnie PC odpowiednimi ćwiczeniami. Zapewni to kontrolę, a silne mięśnie pozwolą zatrzymać nasienie mimo orgazmu. Jest to pierwszy krok do wielokrotnych orgazmów bez wytrysku. To wydłuża stosunek, ponieważ mężczyzna, jeśli nie będzie tracić nasienia, będzie mieć ciągle wysokie napięcie seksualne. Przejawia się to po prostu wzwodem i ochotą na seks. Posiadając taką umiejętność – mężczyzna może kontrolować długość stosunku.

Jeśli stosunek jest odpowiednio długi i namiętny to kobieta może osiągnąć orgazm. Większość kobiet nigdy nie osiągnęła prawdziwego orgazmu, lub osiągają go dopiero w późniejszym czasie. A należy zwrócić jeszcze uwagę, że kobieta może mieć dwa rodzaje orgazmów. Zatem jeśli mężczyzna się postara to jest wielkie prawdopodobieństwo, że będzie pierwszym facetem w życiu swojej kobiety, który zapewni jej maksymalną satysfakcję ze stosunku.

Wszelkie ćwiczenia i więcej informacji na ten temat znajdziesz w mojej publikacji TUTAJ.

Brak energii życiowej i seksualnej.

Często problem ten pojawia się jeśli jest źle zbilansowana energia seksualna. Jeśli mężczyzna dość często traci nasienie, traci też energię, przez to nie może skutecznie wymieniać się energią ze swoją partnerką. Rozwiązanie jest bardzo proste, jeśli jesteś mężczyzną to powinieneś wyćwiczyć w sobie mięśnie PC i nauczyć się kontrolować wytrysk.

Im mniej razy mężczyzna traci nasienie, tym ma więcej energii, lepszej jakości plemniki, co przekłada się nie tylko na zdrowe i silne potomstwo, ale na wspaniałą energię życiową i bardzo dobre samopoczucie.

Dlaczego warto nauczyć się kilku technik tantrycznych? Poznaj Miłość Tantryczna!
Sprawdź i KLIKNIJ TUTAJ.

Jeśli mężczyzna w odpowiedni sposób nauczy się kontrolować wytrysk, a przez to zacznie zatrzymywać i generować w sobie energię seksualną, będzie mógł podczas stosunku przekazywać energię kobiecie, dzięki temu kobieta również będzie młodziej wyglądać, będzie mieć więcej energii i będzie zdrowsza. W miłości tantrycznej podstawą jest właśnie ta wymiana energii. Przy okazji jest mnóstwo pozycji i metod, które wzmacniają ten efekt. Możesz zapoznać się ze wszystkimi korzyściami wynikającymi z miłości tantrycznej. Wejdź na stronę www.seks-tantryczny.pl

Leave a Comment